Antalyia

Antalyia 2019-08-15T10:29:00+00:00

آنتالیا

از جمله  سرگرمی ها و تفریحات آنتالیا رفتینگ ، موسیقی زنده و رقص و سرگرمی است.

پروازهای ایرانی به فرودگاه اسپارتا یا دنیزلی و پرواز های ترک به فرودگاه آنتالیا انجام می گیرد.

Rafting

یکی از مهیج ترین تفریحات آنتالیا قایقرانی در رودخانه خروشان یا تور رفتیگ است . این تور در رودخانه ای به طول 14 کیلومتر برگزار می شود.ومسافران با پارو زدن در دل رودخانه مسیر خود را پیدا میکنند.

مرکز خرید tra city

تراسیتی بزرگترین و مجهزترین مرکز خرید آنتالیا می باشد . لذت خرید اجناس مختلف از برندهای معروف در یک فروشگاه بزرگ و مدرن را تجربه خواهید کرد.

مرکز خرید migros

این مرکز خرید شعبه مرکز خرید بین المللی میگروس سوئیس است. از محصولات الکترونیکی تا کفش و لباس و لوازم آرایشی و ۸ سالن سینما در این مرکز به چشم می خورد.

مرکز خرید Depo

از مزایای دپو نزدیکی آن به فرودگاه است . دپو از مراکز خرید ارزان قیمت آنتالیا است.

لارا

نزدیکترین منطقه تفریحی و گردشی به آنتالیا منطقه لارا می باشد  در شرق شهر آنتالیا واقع گردیده است و دارای سواحل شنی و سنگریزه ای می باشد و دریای آن دارای امواجی ملایم و نرم می باشد.

هتل royal holiday palace

در منطقه لارا واقع شده است. این هتل در باغ هایی وسیع بنا شده و معماری ان به سبک قلعه است.

بلک

این منطقه دارای هتلهای بسیار لوکس است و  منطقه توریستی آنتالیا قرار دارد و پنج زمین گلف منحصر به فرد نیز در این منطقه واقع شده است . زمین های تنیس، مناطق بازی، مراکز بهداشت و تناسب اندام به طور کامل مجهز، استخرهای شنا محیط داخلی و خارجی و بسیاری از امکانات عالی گردشگری در هتل ها و سواحل خصوصی این منطقه است.

هتل 5 ستاره بسیار لوکس و مدرن maxx royalدر مجاورت چشمه های اب معدنی  واقع شده و دارای ساحل شنی اختصاصی می باشد.

maxx royal بلک

کمر

شامل مناطق کوهستانی و ییلاقی میباشد و تا شهر آنتالیا حدود 45 دقیقه فاصله دارد بهترین ومجهز ترین هتل این منطقه maxx royal میباشد

maxx royal  کمر