ویزا کانادا

ویزا کانادا 2019-08-28T05:42:02+00:00

ویزای کانادا

ویزای کانادا نیاز به چهار دسته مدارک عمده دارد که سه دسته اول آن مشابه مدارک مورد نیاز ویزا شنگن می باشند.علاوه بر آن ویزای کانادا نیازمند سابقه سفر مناسب می باشد که از مهم ترین معیارهای سابقه سفر داشتن سابقه سفر به کشورهای شنگن،ژاپن،انگلیس،استرالیا و آمریکا می باشد که تاثیر به سزایی در افزایش احتمال اخذ این ویزا دارند.لازم به ذکر است سابقه سفر طی سالهای اخیر تاثیر بیشتری در کسب این ویزا خواهند داشت.

1-مدارک شغلی

2-مدارک مالی

3-مدارک ملکی یا مدارک نشان دهنده تمکن اعم از خودرو و اجاره نامه و …

4-سابقه سفر خوب

از آن جایی که کانادا و ایران روابط دیپلماتیک ندارند،طبعاً کنسولگری کانادا نیز در ایران وجود ندارد و متقضیان جهت انگشت نگاری به کشورهای همسایه از جمله ترکیه،ارمنستان، امارات و …مراجعه می کنند.

هزینه انگشت نگاری و ویزا در اخذ ویزای کانادا بر عهده آژانس مسافرتی گردآفرید است، لذا نیازی به همراه بردن ارز هنگام انگشت نگاری نمی باشد.

در صورتی که طی 10 سال اخیر در سفارت کانادا انگشت نگاری شده اید نیازی به سفر به کشورهای همسایه جهت انگشت نگاری نخواهید داشت.

جهت اطلاع از نرخ و اخذ وقت سفارت،رزرو پرواز،رزرو هتل،بیمه مسافرتی به صورت جداگانه با ما تماس بگیرید.

مسافران و همکاران گرامی می توانید چک لیست مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کانادا در این صفحه از سایت دانلود کرده و در صورت داشتن سوال با همکاران واحد فروش تماس بگیرید.

شماره تماس واحد ویزا :02144402035 -02144439461

شماره تماس پشتیبانی واحد ویزا:   09107622871

دانلود چک لیست مدارک ویزا کانادا مسافران

دانلود چک لیست ویزا کانادا همکاران

فرم خانوادگی کانادا

فرم فردی کانادا

لطفاً در صورت انعقاد قرارداد فرم خانوادگی و فردی کانادا را تکمیل و ارسال فرمایید.