قیمت تور استانبول | قیمت روز

قیمت تور استانبول | قیمت روز

قیمت تور استانبول اولین سوال مسافرین تور استانبول است.

به طور کل قیمت تورهای مسافرتی به عواملی همچون شرکت هواپیمایی، هتل انتخابی، روز و ساعت پرواز و خدمات تور بستگی دارد ، کیفیت هر کدام از موارد گفته شده تاثیر مستقیم در قیمت تور شما دارد. به طور مثال شما قصد سفر به استانبول را دارید و میخواهید با کم ترین هزینه سفر خود را انجام دهید، پس باید روزهای غیر تعطیل و وسط هفته را انتخاب کنید یا یک هتل ۳ ستاره درخواست کنید.

بهترین قیمت تور استانبول (امروز)

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید : همه چیز درباره تور استانبول

چگونه قیمت تور استانبول را کاهش دهیم؟

اجازه دهید با یک مثال و یک مقایسه به این سوال پاسخ دهیم.

تاثیر مدت تور در قیمت

فرض میکنیم شما میخواهید به استانبول سفر کنید و به دنبال یک تور با قیمت مناسب و خدمات خوب هستید، خب قدم به قدم پیش میرویم، ابتدایی ترین مورد تعداد روزهای اقامت شماست ، بدیهیست که یک تور ۳ روزه ارزان تر از تور ۶ روزه است چون هر روز اضافه تر برای شما هزینه های اقامت ، پذیرایی و غذا و گشت شهری و تفریحی را دارد.

تاثیر هتل در قیمت تور

هتل انتخابی شما تاثیر زیادی در قیمت تور دارد ، در تور استانبول معمولا اقامت در هتل های ۳ ستاره تا ۵ ستاره است.هتل ۳ ستاره به مراتب از هتل ۵ ستاره ارزان تر است، لازم به ذکر است تعداد وعده های غذایی هم مهم است اگر فقط صبحانه داشته باشید نسبت سع وعده غذایی قیمت کمتری پرداخت خواهید کرد. البته درباره هتل های استانبول باید به یک نکته مهم توجه کرد، اگر زیاد سفر میکنید مطمئنا در هتل های مختلف با تعداد ستاره های مختلف را تجربه کرده اید اما در استانبول سطح هتل ها از استانداردهای بین المللی کمی پایین تر است، یعنی یک هتل ۴ ستاره در استانبول برابر است با یک هتل ۳ ستاره در آلمان، پس انتظار کیفیت بین المللی و درجه یک را نداشته باشید.

تاثیر شرکت هواپیمایی و ساعت پرواز بر قیمت تور

شرکت هواپیمایی و ساعت پرواز در قیمت تور استانبول تاثیر زیادی دارد ، معمولا بهترین زمان پرواز رفت تور استانبول صبح است و بهترین زمان برای برگشت نیز شب است چون با این انتخاب دیگر هزینه اقامت اضافه در هتل نخواهید داشت.در حال حاضر شرکت آتا بهترین زمان بندی رفت و برگشت را در تورهای استانبول دارد.

نوع ، مدل و عمر هواپیما نیز در قیمت تاثیر دارند هر چه کیفیت هواپیما و نوع آن بهتر باشد و عمر کمتری داشته باشد قیمت بالاتر است.نکته بعدی درباره شرکت هواپیمایی خدمات آن در هنگام تاخیرات پرواز است ، اخیرا به دلیل شرایط جوی و بارش برف پرواز استانبول به تهران با یک تا سه روز تاخیر مواجه شد، با این تاخیر تکلیف مسافر چیست؟

فرض کنید پرواز شما ساعت ۱۸ است و با ۵ ساعت تاخیر پرواز انجام میشود، اگر یک شرکت هواپیمایی خوب را انتخاب کرده باشید قطعا شام ، میان وعده یا نوشیدنی تدارک دیده خواهد شد.در تاخیر های بیشتر و شرکت های بزرگتر ممکن است برای اقامت شما هتل نیز در نظر گرفته شود.در حال حاضر شرکت ماهان خدمات خوبی در هنگام تاخیر ارائه میدهد.

و اما نکته مهم برای مسافران استانبول : طبیعیست که یکی از برنامه های شما در تور استانبول خرید است، پس اینجا میزان حمل بار برای شما مهم است ، در حال حاضر شرکت های قشم ایر و معراج با میزان حمل بار ۳۰ کیلوگرم بهترین هستند و سایر شرکت ها معمولا حمل بار ۲۵ کیلوگرم را در نظر گرفته اند.

حالا بیایید یک مقایسه انجام دهیم.

اگر شما تور ۲ شب و ۳ روز استانبول را انتخاب کنید با هتل سه ستاره،  زمان تور شما وسط هفته باشد و زمان پرواز رفت شما بعد از ظهر و برگشت شما صبح یا ظهر باشد کمترین هزینه را خواهید داشت ولی اگر تور ۶ شب و ۷ روز با هتل ۵ ستاره با سه وعده غذایی انتخاب کنید، در تعطیلات قصد سفر داشته باشید و زمان پرواز رفت صبح باشد و برگشت هم شب مبلغی چند برابر مثال قبلی باید پرداخت کنید.

۱۳۹۶-۱۲-۶ ۰۸:۰۷:۵۷ +۰۳:۳۰ بهمن ۳۰ام, ۱۳۹۶|بلاگ, تورهای استانبول, تورهای خارجی|بدون نظر

نظر شما چیست؟

Solve : *
54 ⁄ 27 =